Strona główna

Podkategorie

 • Juta

  W tej kategorii możesz zamówić skręcone liny i sznurki wykonane z Juty.

  Juta od wieków jest jednym z najważniejszych włókien naturalnych na świecie. Liny wykonane z juty charakteryzują się wysoką wytrzymałością na rozciąganie, dobrą higroskopijnością (przyjmują wilgoć i wiążą wodę), opowiadają wszelkim elektrycznościom statycznym i mają właściwości bakteriobójcze.

  Liny jutowe i sznurki są w 100% produktem naturalnym i wykonane są z biodegradowalnych włókien naturalnych. Pod koniec lat 70. hasło "Juta zamiast plastiku" stało się znakiem zaangażowania w działania proekologiczne.

  Oferta dla sklepów/ instytucji/ hurt - jeśli są Państwo zainteresowani hurtowymi zamówieniami zapraszamy do kontaktu : lamotek.sklep@gmail.com

 • Dodatki drewniane

  Drewno to wszechstronny i przyjazny dla środowiska materiał, a do tego stał się trendem dla stylu boho. 

  Drewno to plastyczny materiał, który jest łatwy w obróbce, co pozwala na wykorzystanie go do wielu rodzajów projektów DIY. Ponieważ jest przyjazne dla środowiska, szczególnie nadaje się do produkcji akcesoriów w wielu branżach. Między innymi akcesoria drewniane, tj. drążki drewniane, koraliki czy klamerki są chętnie zestawiane ze sznurkiem bawełnianym co w efekcie daje nam piękną surową ozdobę eko. 

 • Makramy

  Makrama to nie tylko technika w rękodziele, to też sznurkowa ozdoba do wnętrz w stylu boho. To nowy eko trend dekoracyjny, który pokochali rękodzielnicy, projektanci wnętrz oraz pasjonaci surowych ozdób ekologicznych. Coraz częściej możemy oglądać projekty wnętrz, które zawierają zachwycające ozdoby wykonane ze sznurka i akcesoriów drewnianych, są to m.in. kwietniki, makramy ścienne, makatki i inne drobniejsze dekoracje. 

  Jeśli nie masz czasu na wyplatanie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych projektów makramowych.

 • Dodatki różne

  Rękodzieło stało się ostatnio bardzo popularne. Poza produktami, które są niezbędne np. w tworzeniu makramy, czyli sznurek, warto zainwestować w inne dodatki, które usprawniają pracę rękodzielnika. Dodatki metalowe, produkty krawieckie i biurowe pomagają w tworzeniu rzeczy DIY. 

 • Lina jutowa
 • Włóczka
 • Sznurki do makramy

Aktywne filtry